Description

Zakładam taką grupę ponieważ zauważyłam, że takiej tutaj jeszcze nie ma, wydaje mi się że wiele osób lubi podróżować! więc dzielmy się wrażeniami zapraszam! :)

Photos
Comments
Order comments by: 
Per page:
 
 •  Halinka79: 
   

   

  Chciałabym Serdecznie zaprosić Panie na zorganizowany babski wypad w góry!

   

  Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, działam dzięki dofinansowaniu gminy Sosnowiec organizuje 17 sierpnia drugi z trzech trekkingów górskich dla pań w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną – wystarczą dobre chęci i miłość do gór!

   

  Będą górskie wędrówki, wieczory przy ognisku, warsztaty rozwojowe oraz dużo dobrej zabawy!

   

  wyjeżdżamy 17 sierpnia w godzinach popołudniowych z Sosnowca.

   

  Po przyjeździe wyruszamy na szlak wiodący ze Szczyrku do Schronisk na Klimczoku, stamtąd zejdziemy do Chaty Wuja Toma gdzie organizatorzy zapewniają zakwaterowanie oraz noclegi dla uczestniczek. Stamtąd też wyruszymy w dalszą drogę w kierunku schroniska na Klimczoku. Przejdziemy przez Magurę, Równię, Kozią Górę by dojść do Szyndzielni. Ostatni  dzień spędzimy w centrum Szczyrku, skąd już bez większych bagaży wejdziemy zielonym szlakiem na Skrzyczne – Najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego.

   

  W trakcie trwania wycieczki odbędą się warsztaty rozwoju osobistego „Lecące dzikie gęsi”. Warsztat ten jest propozycją pracy z ograniczającymi przekazami rodzinnymi, które zakłócają naturalny przepływ sił życiowych, zaburzając wewnętrzną integralność i poczucie spełnienia.

   

  Termin: 17-19 sierpnia lub 21-23 września

  Cena wycieczki: 300 zł
  Cena zawiera koszt przejazdu, noclegu, obiadokolacji, ogniska, warsztatu oraz opiekuna górskiego. Cena nie obejmuje ubezpieczenia!


  Trasy przygotowane zostały tak, by każda z uczestniczek mogła znaleźć w nich coś dla siebie. Istnieje możliwość modyfikacji trasy w momencie trudnych warunków atmosferycznych lub problemów związanych z ogólną kondycją grupy.

   

  Być może po tym wyjeździe zechce Panie dołączyć do naszego Stowarzyszenia?

   

  Szczegóły: biuro.akt@gmail.com, tel. 32 266 16 72, www.aktywnekobiety.org.pl

   
   02.08.2012 
  1 point
   
Info
MariAnna
Częstochowa, Poland
Rate
2 votes
Recommend
Location

Fans
sarenka198
Ciechanów, Poland
Halinka79
Sosnowiec, Poland
fajterka
Warszawa, Poland
patryker
Szczecin, Poland
MariAnna
Częstochowa, Poland
chat