View file
AdwCleaner
Size: 634.79 Kb (exe)
AdwCleaner to bardzo skuteczne oprogramowanie do wykrywania i usuwania komponentów typu adware i innych szkodliwych aplikacji. Oprócz tego całkowicie usuwa toolbary (wtyczki do przeglądarek internetowych), a także PUP/LPI – potencjalnie niepożądane oprogramowania.

Program AdwCleaner usuwa wszelkie paski narzędzi typu Babylon, SweetIM czy Complitly, które utrudniają i zarazem przeszkadzają podczas korzystania z przeglądarki internetowej. Dzięki tej niewielkiej aplikacji skutecznie oczyścimy dysk twardy i cały rejestr systemowy ze wszystkich szkodliwych aplikacji i niebezpiecznych wpisów.

Aplikacje wyposażono w dwie funkcje, za pomocą których wyszukamy i oczyścimy komputer z komponentów adware. Pierwsza z nich skanuje system i wykrywa wszystkie złośliwe oprogramowania. Po zakończeniu skanowania generuje specjalny raport w pliku tekstowym. Drugie narzędzie usuwa wykryte elementy z dysku twardego. Po oczyszczeniu należy uruchomić ponownie komputer. AdwCleaner jest bezpłatną aplikacją do zastosowań niekomercyjnych.
3 votes
0
1131
Actions
Comments
Order comments by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Author
czaro
Pabianice, Poland
Recommend
File info
Date
21.07.2013 (2333 days ago)
Category
Folder
Folders
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 Files By czaro